Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Люлин 8
145 000 €
283 595.35 лв.

(1 959 €, 3 831.47 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 20:19 на 3 май, 2026 год.
Обявата е посетена 710 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
3-ти от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2024 г.

Описание на имота:

АКТ 16 !!! СРЕДЕН ЕТАЖ !!! ЮЖЕН !!! ПРОСТОРЕН !!! КОМУНИКАТИВЕН !!! Представяме на вашето внимание двустаен апартамент находящ се в ж.к.Люлин 8, със следното функционално разпределение: входно антре, южна дневна с кухненски бокс и излаз на тераса, спалня и баня с тоалетна. Сградата е ново строителство с разрешение за ползване от 01.2026г. Намира се на метри от метростанция 'Сливница', 137 СУ 'Ангел Кънчев', 56 СУ Проф.Константин Иречек, 12-то ДКЦ и други. За повече информация и оглед обади се и цитирай този код: 257 398
Особености
Тухла
За контакт:
0875363330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю ОФИС ХРИСТО БОТЕВ
0875363330
ХОУМ ТУ Ю ОФИС ХРИСТО БОТЕВ logo
В imot.bg от 2024 г.
home2u.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Христо Ботев 75
http://home2u.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град София, Люлин 8
Обява: 1b177782877004141

145 000 €
283 595.35 лв.
(1 959 €, 3 831.47 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Люлин 8

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност