Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Горубляне
235 000 €
459 620.05 лв.

(3 456 €, 6 759.35 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:01 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 110 пъти.
Площ:
68 m2
Етаж:
1-ви от 1
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

ОБЗАВЕДЕН!!! ПАРКОМЯСТО В ЦЕНАТА!!! СОБСТВЕН ДВОР!!!

Представяме на вашето внимание тристаен апартамент тип мезонет с чиста жилищна площ от 68 кв.м. и прилежащ двор с паркомясто във вътрешен двор на две сгради с ограничен достъп. Имотът е разположен в сграда ново строителство изградена от висок клас материали. Сградата е разположена на ключово място в квартала в близост до спирки на градски транспорт, спортна площадка, магазини за хранителни стоки. Кварталът предлага бърз достъп до бул.Цариградско шосе и до бул. Околовръстен път, а метростанция 'Интер експо център' е само на 15 минути. Двустранно изложение Североизток-Югозапад, което предлага комфорт на живущите и добра осветеност през деня. Отоплението е предвидено на електричество поредством климатици. Жилището е обзваведено с висок клас мебели и електроуреди към тях може да се добави и висок клас панели по стените и допълнителна изолация между етажите. За повече информация или огледи обадете се на посочения телефон и цитирайте следния код: 257618
Особености
Тухла
За контакт:
0875363330
Агенция:
ХОУМ ТУ Ю ОФИС ХРИСТО БОТЕВ
0875363330
ХОУМ ТУ Ю ОФИС ХРИСТО БОТЕВ logo
В imot.bg от 2024 г.
home2u.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, бул. Христо Ботев 75
http://home2u.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Горубляне
Обява: 1c177875289448971

235 000 €
459 620.05 лв.
(3 456 €, 6 759.35 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Горубляне

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност